Sdorica -sunset-

1.7.4

5.0

1

Büyülü bir ortamda inanılmaz bir rol yapma oyunu

1k

Bu uygulamayı oyla

Sdorica -sunset-; hedefi, bin yıllık bir ejderhadan dünyayı kurtarmak olan bir grup kahramanı kontrol ettiğiniz bir hayal dünyasında geçen rol yapma oyunudur.

Sdorica -sunset-',n savaş sistemi oldukça kolaydır. Ekranın üst kısmında karakterlerinizi ve düşmanlarınızı görebilirsiniz, alt kısmında ise saldırıyı başlatmak için kullanabileceğiniz farklı renklerde mücevherler vardır. Her bir renk bir karakterle eşleştirilmiştir, bu nedenle hangisine dokunduğunuza bağlı olarak karakterlerden biri ile saldırıya geçebilirsiniz.

Sdorica -sunset-'in hikaye modu tonlarca farklı karakterle konuşmanızı sağlamanın yanı sıra savaşacağınız bir dizi seviyede size rehberlik eder. Hikaye boyunca, gerçekten ilginç düzinelerce karakterle karşılaşırsınız ve bu karakterlerin çoğu olay örgüsünün gelişmesi için gereklidir. Ayrıca, kendi taburunuza 30 farklı karakter de ekleyebilirsiniz.

Sdorica -sunset- her yönüyle muhteşem bir rol yapma oyunudur. Olağanüstü müziğinin yanı sıra Android için geliştirilmiş en mükemmel görsellerden bazılarını içerir. Olur ya bunlar yeterli değilse, oyun süper eğlenceli ve benzersiz bir savaş sistemine sahiptir.
Gereksinimler

Android 5.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X